Algemene Ledenvergadering 22′ – 23′

Algemene Ledenvergadering 22′ – 23′

Wat een fantastische digitale ALV (algemene ledenvergadering) hadden we op maandag 4 juli! Jullie enthousiasme en betrokkenheid maakten deze bijeenkomst een waar feest! Met meer dan 30 leden in de Zoom-call, was het een geweldige gelegenheid om elkaar te zien en te horen, zelfs op afstand.

Highlights:

GROEI CLUB ZET DOOR! 📈

We zijn verheugd om te delen dat onze club op stoom is! De groei blijft versnellen, en we hebben gedurende het seizoen, de mijlpaal van 200 leden bereikt! Dit bewijst dat onze club een aantrekkelijke plek is voor liefhebbers van Basketbal en sport in het algemeen. Bedankt aan al onze leden voor hun steun en enthousiasme om samen deze geweldige club te vormen.

NIEUWE UITRUSTING EN FACILITEITEN 🏀👕

Om onze spelers en teams optimaal te ondersteunen, hebben we geïnvesteerd in nieuwe tenues, ballen, karren en andere trainingsfaciliteiten. Dit zal de kwaliteit van onze trainingen en wedstrijden verder verbeteren en ons helpen te blijven groeien. Een speciale dank aan ons toegewijde team dat hier hard aan heeft gewerkt!

POSITIEVE FINANCIËLE BASIS 💰

Dankzij het harde werk en de verantwoordelijkheid van ons bestuur en alle leden hebben we een positieve financiële basis behouden. Dit stelt ons in staat om verder te investeren in de club en tegelijkertijd de contributie stabiel te houden. Ondanks de inflatie zijn we trots te kunnen melden dat er geen contributieverhoging nodig is!

NIEUWE VRIJWILLIGERS EN ONDERSTEUNING 🤝

We zijn ontzettend blij met de vele nieuwe vrijwilligers die zich hebben aangemeld om ons team te versterken. We hebben nu meer hulp bij de Technische Commissie, trainers/coaches en vertrouwenscontactpersonen met een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG). Het is geweldig om te zien hoeveel mensen graag een steentje willen bijdragen aan onze club. Samen maken we het verschil!

Veranderingen:

TEAMBUILDING BUDGET VOOR ALLE TEAMS 🎉

Om het teamgevoel te versterken en de onderlinge band te versterken, introduceren we volgend jaar een teambuilding budget voor elk team. Hiermee kunnen jullie leuke activiteiten buiten trainingen en wedstrijden organiseren. Samenwerken en plezier hebben buiten het veld is net zo belangrijk als op het veld!

HERINRICHTING COMPETITIE NAAR DIVISIES 🏆

Met ingang van het seizoen 2023-2024 zal de Nederlandse Basketball Bond de competities anders inrichten om het basketbal te versterken en in te spelen op de groeiende populariteit van de sport. De veranderingen zijn gebaseerd op feedback van verenigingen, leden en basketbal-liefhebbers en zullen de sportervaring verbeteren. Meer details zijn beschikbaar in de bijbehorende video onder aan het bericht.

NIEUWE VICE VOORZITTER 🤝

Tijdens de ALV hebben we ook de benoeming van een nieuwe vice-voorzitter aangekondigd. We heten Lottie Kuijt van harte welkom in deze functie en zijn ervan overtuigd dat haar toewijding en ervaring een waardevolle aanvulling zullen zijn op ons bestuur. Samen zullen we onze club verder laten bloeien en meer hoogtepunten bereiken!

BELONING SYSTEEM KADERTAKEN 💸

We hebben belangrijke aanpassingen doorgevoerd in het beloningssysteem voor kadertaken. Voor invalbeurten, bij niet op komen dagen voor een kadertaak, ontvang je nu een beloning van EUR 20,- terwijl het niet komen opdagen voor een kadertaak een boete van EUR 30,- oplevert. We hopen dat deze beloningen onze vrijwilligers extra waardering geven voor hun inzet en bijdrage aan onze bloeiende club.

We willen alle leden bedanken voor hun betrokkenheid en bijdragen aan onze club. Samen maken we onze club tot een geweldige plek voor basketbal, vriendschap en plezier. We kijken uit naar een succesvol en inspirerend nieuwe seizoen, vol groei, sportiviteit en teamwork!

Maar eerst gaan we even genieten van een wel verdiende vakantie! De competitie begint weer in de week van 21 Augustus. Fijne vakantie allemaal en tot volgend seizoen!

Met sportieve groet,

Remco Alsemgeest

Voorzitter

Leave a reply

Laatste Nieuws

Bezorgdheid over toekomst sporthal neemt toe bij leden BVA.

Bezorgdheid over toekomst sporthal neemt toe bij leden BVA.

We begrijpen dat er toenemende bezorgdheid is over de stand van zaken met betrekking tot onze sporthal, en we willen graag de huidige situatie met jullie delen. We zijn ons bewust van jullie vragen en onzekerheden, en we willen benadrukken dat we hier actief mee bezig zijn. Momenteel zijn we in voortdurend overleg met de…

Word een sleutelspeler in ons team! Sluit je aan bij de Kadertaken Commissie voor het volgende seizoen 2024-2025!

Word een sleutelspeler in ons team! Sluit je aan bij de Kadertaken Commissie voor het volgende seizoen 2024-2025!

Bij BV Alphia Tigers draait alles om teamwork, en dat geldt niet alleen op het veld! We zijn op zoek naar enthousiaste leden die willen deelnemen aan onze Kadertaken Commissie voor het aankomende seizoen. Beheer de puzzel: Als lid van de Kadertaken Commissie, ben jij degene die de scheidsrechters en tafelaars inplant voor onze wedstrijden….

BV Alphia is nu een erkend leerbedrijf!

BV Alphia is nu een erkend leerbedrijf!

We zijn verheugd om aan te kondigen dat BV Alphia vanaf dit seizoen een erkend leerbedrijf is! 🏀   Als club zijn we toegewijd aan de ontwikkeling van niet alleen onze spelers, maar ook van toekomstige professionals in de sportwereld. Daarom zijn we trots om te kunnen bevestigen dat we nu officieel een erkend leerbedrijf…

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
2 days ago
BVA Tigers

Het was fantastisch om zoveel kinderen lekker te laten basketballen! Er werden wedstrijden gespeeld in toernooivorm 🏆 er was een dribbel/ behendigheidsparcours 🏀 en Galdino Haimé van Showcase Basketball zorgde voor een free style basketbal clinic en inspireerde de kids met een spectaculaire demo 🌟dank voor de samenwerking Junis Kinderopvang en dank aan onze jeugdleden die geholpen hebben met fluiten en tafelen 💛🖤 ... Bekijk meerZie minder

Het was fantastisch om zoveel kinderen lekker te laten basketballen! Er werden wedstrijden gespeeld in toernooivorm 🏆 er was een dribbel/ behendigheidsparcours 🏀 en Galdino Haimé van Showcase Basketball zorgde voor een free style basketbal clinic en inspireerde de kids met een spectaculaire demo 🌟dank voor de samenwerking Junis Kinderopvang en dank aan onze jeugdleden die geholpen hebben met fluiten en tafelen 💛🖤Image attachmentImage attachment+6Image attachment
4 days ago
BVA Tigers

... Bekijk meerZie minder

6 days ago
BVA Tigers

🌟✨ Fundamentals in the Spotlight! 🏀 Een leuke mix van U16 en ouder schitterden tijdens de Fundamentals training (vakantie editie) in de prachtige Arena! 🐾 Want niet iedereen is skiën ⛷️😉

Met Rocco en Esther als topcoaches was het niet alleen een sessie vol basketbalvaardigheden, maar ook een geweldige tijd samen. 😊 Gezelligheid en groei gaan hand in hand bij onze club! 💪🔥 #basketbalskills #TeamSpirit #samensterk 🏀👏
... Bekijk meerZie minder

🌟✨ Fundamentals in the Spotlight! 🏀 Een leuke mix van U16 en ouder schitterden tijdens de Fundamentals training (vakantie editie) in de prachtige Arena! 🐾 Want niet iedereen is skiën ⛷️😉

Met Rocco en Esther als topcoaches was het niet alleen een sessie vol basketbalvaardigheden, maar ook een geweldige tijd samen. 😊 Gezelligheid en groei gaan hand in hand bij onze club! 💪🔥 #BasketbalSkills #TeamSpirit #SamenSterk 🏀👏
1 week ago
BVA Tigers

🐯🏀 Jonge Tijgertjes in Actie! 🌟 Tijdens de oefenwedstrijd tegen Zoebas Zoetermeer mochten onze allerjongste talenten van de U8 & U10 voor het eerst proeven van het echte basketbalavontuur! Gehuld in het fonkelende Tigers-tenue straalden ze van passie en enthousiasme. 😍 Dit smaakt absoluut naar meer! 🚀 Volgend seizoen staat er een grote groep klaar om door te stromen naar U12, en geloof ons, elke week wordt dan een waar feest! 👏🎉 #FutureStars #TrotsOpOnzeJeugd #BasketbalPassie 🏀🐾 ... Bekijk meerZie minder

🐯🏀 Jonge Tijgertjes in Actie! 🌟 Tijdens de oefenwedstrijd tegen Zoebas Zoetermeer mochten onze allerjongste talenten van de U8 & U10 voor het eerst proeven van het echte basketbalavontuur! Gehuld in het fonkelende Tigers-tenue straalden ze van passie en enthousiasme. 😍 Dit smaakt absoluut naar meer! 🚀 Volgend seizoen staat er een grote groep klaar om door te stromen naar U12, en geloof ons, elke week wordt dan een waar feest! 👏🎉 #FutureStars #TrotsOpOnzeJeugd #BasketbalPassie 🏀🐾Image attachmentImage attachment+4Image attachment
2 weeks ago
BVA Tigers

Alphens.NL 🏀 Bedankt voor het delen van dit nieuws! 🗞️ We kijken met spanning uit naar de definitieve beslissing over de sporthal. 🤞

Dit heeft niet alleen invloed op onze huidige leden maar ook op enthousiaste nieuwkomers, zoals een rolstoelbasketbalteam dat graag wil aansluiten volgend seizoen. 🌟 Hopelijk krijgen we snel die broodnodige duidelijkheid, zodat we vol gas vooruit kunnen met onze plannen voor het komende seizoen! 📅 #basketballdreams #inafwachtingvangoednieuws 🏀

www.alphens.nl/nieuws/arena-een-beetje-opknappen-en-rijnstreekhal-renoveren.html
... Bekijk meerZie minder

Alphens.NL 🏀 Bedankt voor het delen van dit nieuws! 🗞️ We kijken met spanning uit naar de definitieve beslissing over de sporthal. 🤞 

Dit heeft niet alleen invloed op onze huidige leden maar ook op enthousiaste nieuwkomers, zoals een rolstoelbasketbalteam dat graag wil aansluiten volgend seizoen. 🌟 Hopelijk krijgen we snel die broodnodige duidelijkheid, zodat we vol gas vooruit kunnen met onze plannen voor het komende seizoen! 📅 #BasketballDreams #InAfwachtingVanGoedNieuws 🏀

https://www.alphens.nl/nieuws/arena-een-beetje-opknappen-en-rijnstreekhal-renoveren.html

2 ReactiesComment on Facebook

🤞🏽🍀

🤞🏻

View more comments

Meer laden

Volg de actie op het veld via insta!