Talenten stromen door naar Landelijke competities!

Talenten stromen door naar Landelijke competities!

Prachtig nieuws voor twee van onze jonge talenten. Hugo Rensink (U18) en Floor Kuijt (U14) zijn geselecteerd door BS Leiden om voor hun teams te spelen, die uit komen op het landelijk niveau. Zowel Hugo en Floor spelen hun hele jeugd al bij de Tigers, wij zijn er dan ook erg trots op dat zij deze stap komend seizoen kunnen maken.

BS Leiden is bij velen beter bekend als ZZ Leiden. De Eredivisie teams van BS Leiden spelen namelijk onder de sponsornaam Zorg en Zekerheid Leiden. ZZ Leiden is niet alleen een van de best presterende clubs uit de nabije regio ook op het landelijk niveau doen ze het heel goed. Sinds de oprichting in 2006 zijn ze 4x landskampioen geworden, 3x bekerwinnar en 3x winnaar van de supercup.

Bij BVA kennen we Hugo en Floor als twee ongelooflijk fanatieke en ambiteuze basketballers.
Hugo kennen we als iemand die altijd iedereen groot, klein, jong en oud uitdaagt om even een potje 1:1 te spelen. Maar ook tijdens de wedstrijden zocht hij altijd de beste speler op van de tegenstander om een soort “eigen” competitie te spelen.
Floor heeft, toen ze als jong meisje bij U10 speelde, altijd een uitgesproken visie gehad op haar basketbal toekomst. “Ik ga keihard werken om het Nederlands team team te halen, om vervolgens de overstap de maken naar de WNBA”. Het hoogst mogelijke haalbare niveau in Dames basketbal. Vandaar dat zij ook vorig jaar bewust gekozen heeft voor een middelbare school in Leiden die het schoolwerk combineert met heeeeeel veel basketbal.

Hugo zal definitief de overstap maken naar BS Leiden, Floor blijft ook nog lid van BV Alphia onder een dubbele licentie. Daarnaast zal Floor samen met haar moeder Lottie training blijven geven aan onze jongste leden van U10. Hopelijk kan zij alles wat ze leert bij Leiden ook overdragen aan deze jonge Tigers.

We wensen Hugo en Floor heel veel succes de komende jaren!

Sorry, comments are closed for this post.

Laatste Nieuws

BV Alphia is nu een erkend leerbedrijf!

BV Alphia is nu een erkend leerbedrijf!

We zijn verheugd om aan te kondigen dat BV Alphia vanaf dit seizoen een erkend leerbedrijf is! 🏀   Als club zijn we toegewijd aan de ontwikkeling van niet alleen onze spelers, maar ook van toekomstige professionals in de sportwereld. Daarom zijn we trots om te kunnen bevestigen dat we nu officieel een erkend leerbedrijf…

Aankondiging vicevoorzitter

Aankondiging vicevoorzitter

We hebben opwindend nieuws te delen met jullie! Met de enorme groei die onze club de afgelopen jaren heeft doorgemaakt, is het tijd om onze structuur verder te versterken. Daarom introduceren we de rol van vicevoorzitter binnen het bestuur van onze vereniging. De noodzaak van een vicevoorzitter komt voort uit de bloeiende ontwikkeling van onze…

Algemene Ledenvergadering 22′ – 23′

Algemene Ledenvergadering 22′ – 23′

Wat een fantastische digitale ALV (algemene ledenvergadering) hadden we op maandag 4 juli! Jullie enthousiasme en betrokkenheid maakten deze bijeenkomst een waar feest! Met meer dan 30 leden in de Zoom-call, was het een geweldige gelegenheid om elkaar te zien en te horen, zelfs op afstand. Highlights: GROEI CLUB ZET DOOR! 📈 We zijn verheugd…

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
2 days ago
BVA Tigers

Heren 2 blijkt dit seizoen unbeatable, let’s goooo mannen! Op naar het kampioenschap 🔥🔥🔥#bvatigers_h2 ... See MoreSee Less

Heren 2 blijkt dit seizoen unbeatable, let’s goooo mannen! Op naar het kampioenschap 🔥🔥🔥#bvatigers_h2
2 days ago
BVA Tigers

Zooooo heeeeeee! Onze kanjers van U12-1 die weten wel wat winnen is 👏 Powered by #oosterbaandistributie houden zij de punten in Alphen. Een dikke overwinning van 54-31 😍

#bvatigersu12_1
... See MoreSee Less

Zooooo heeeeeee! Onze kanjers van U12-1 die weten wel wat winnen is 👏 Powered by #oosterbaandistributie houden zij de punten in Alphen. Een dikke overwinning van 54-31 😍

#bvatigersu12_1
2 days ago
BVA Tigers

U14-1 is op weg naar de top 🔥 Na een valse start bij de eerste wedstrijd, werd wedstrijd twee vorige week met dikke cijfers gewonnen. En dat blijkt geen toeval! Want ook hun derde wedstrijd vandaag tegen Woodpeckers werd met dikke cijfers gewonnen. Met 27 punten verschil een knappe eindstand van 93-66 😍💥 #bvatigers_u141 #theonlywayisup ... See MoreSee Less

U14-1 is op weg naar de top 🔥 Na een valse start bij de eerste wedstrijd, werd wedstrijd twee vorige week met dikke cijfers gewonnen. En dat blijkt geen toeval! Want ook hun derde wedstrijd vandaag tegen Woodpeckers werd met dikke cijfers gewonnen. Met 27 punten verschil een knappe eindstand van 93-66 😍💥 #bvatigers_u141 #theonlywayisupImage attachment
2 days ago
BVA Tigers

U16-1 powered by www.nexo-group.nl wint met 55-43 van het grote Rotterdam. Knap gedaan hoor 👏💪🔥 #bvatigers_u161 ... See MoreSee Less

U16-1 powered by www.nexo-group.nl wint met 55-43 van het grote Rotterdam. Knap gedaan hoor  👏💪🔥 #bvatigers_u161
2 days ago
BVA Tigers

Powered by @makelaardijvanbrussel haalt haalt Heren 1, in een dit jaar nieuwe samenstelling, de eerste overwinning van het seizoen binnen. 74- 63 💪 Een leuke attractieve wedstrijd waar heeeeel veeeel gebeurde 🔥🔥 #bvatigers_h1 ... See MoreSee Less

Powered by @makelaardijvanbrussel haalt haalt Heren 1, in een dit jaar nieuwe samenstelling, de eerste overwinning van het seizoen binnen. 74- 63 💪 Een leuke attractieve wedstrijd waar heeeeel veeeel gebeurde 🔥🔥 #bvatigers_h1Image attachment
Load more

Volg de actie op het veld via insta!