Seizoen 20/21 – YOU CAN’T STOP US!

Seizoen 20/21 – YOU CAN’T STOP US!

Afgelopen dinsdag 22 juni hadden we weer de halfjaarlijkse ALV met opnieuw een prachtige opkomst. Hier hebben we de eindresultaten gepresenteerd over het hele seizoen.

Ruim anderhalf jaar geleden zijn we begonnen met de halfjaarlijkse ALV’s. Vorig jaar hebben we onze visie en missie geformuleerd en op basis hiervan bouwen we met de club op een iteratieve manier aan een mooie toekomst. In een cyclus van 6 maanden wordt gewerkt aan concrete doelstellingen die de club stapsgewijs een niveau verder brengt. Twee keer per jaar worden de nieuwe doelstellingen gepresenteerd tijdens de ALV. Tevens worden de behaalde resultaten, van de afgelopen 6 maanden geëvalueerd. Dit zorgt voor volledige transparantie en betrokkenheid van de leden in de ontwikkeling van de club.

Het bestuur is erg blij te zien dat de betrokkenheid groot is. Al een aantal keer hebben we het record mogen verbreken van het aantal aanwezigen op een ALV in de historie van BVA. Het is gaaf om te zien dat zowel onze jeugd als volwassen leden deelnemen! Een mooie afspiegeling van de club. Want samen brengen we de club naar het volgende niveau! Samen bedenken, Samen doen, Samen Succes en Samen plezier!

En dan de resultaten van het seizoen 2020-2021, een jaar als geen ander. Een jaar, met vele restricties door de Corona situatie. Maar ondanks alle restricties en uitdagingen hebben we prachtige resultaten laten zien. We hebben geprobeerd het seizoen samen te vatten in 1 overzicht.

Een paar highlights:

  1. Een leden groei van 21%! Met voor het eerst sinds lange tijd weer een Damesteam.
  2. Record breaking Grote Clubactie! EUR2188,80 is opgehaald en hiervan zijn 50 nieuwe BV Alphia trainingsballen besteld.
  3. Veel nieuwe vrijwilligers! 9 nieuwe coaches en trainers, een actieve activiteiten commissie, een sponsorcommissie en nog vele andere vrijwilligers die op project basis hun steentje bijdragen.
  4. 9 evenementen georganiseerd, tussen de lockdowns door. Van clinics, tot toernooien tot skills challenges.
  5. Een verdubbeling van het aantal gelicenceerde scheidsrechters!

Ik wil alle leden bedanken voor hun vertrouwen en loyaliteit! En alle vrijwilligers voor hun onuitputtende drive om basketball op de kaart te zetten in Alphen aan den Rijn en omstreken. Dit alles was niet haalbaar geweest door de inzet van de vrijwilligers, die ondanks hun persoonlijke uitdagingen door de pandemie, zich keihard hebben ingezet om binnen de beperkingen toch een hoop mogelijk te maken.

Na de resultaten van het afgelopen seizoen, kijken we dan ook met veel vertrouwen uit naar komend seizoen.  Hopelijk weer eens een normaal seizoen, zonder corona gedoe! Wij geloven namelijk dat we de ontwikkelingen van de club kunnen accelereren wanneer we weer een volledig seizoen kunnen draaien.

10 juli zijn de laatste trainingen, maar misschien hebben we nog iets in petto tijdens de zomer… Hiervoor zijn we afhankelijk van de uitkomst van een subsidie aanvraag. Blijf social media volgen, want we zullen jullie natuurlijk blijven informeren over alles wat gaat komen.

Geniet van een heerlijke zomervakantie, hopelijk zonder al te veel restricties 🙂

Tot volgend seizoen! Stay safe, stay healthy!

Met sportieve groet,

Remco Alsemgeest,  
Voorzitter BV Alphia

 

 

Sorry, comments are closed for this post.

Laatste Nieuws

Game Changer: Gemeente Alphen en ChristenUnie geven Alphia Tigers de wind in de zeilen!

Game Changer: Gemeente Alphen en ChristenUnie geven Alphia Tigers de wind in de zeilen!

Groot nieuws voor onze club is er te lezen op alphens.nl! Een hartelijke dank aan de ChristenUnie Fractie en onze gemeente Alphen aan den Rijn voor hun fantastische support en bijdrage aan het oplossen van ons capaciteitstekort. Dit is een grote zorg die van onze schouders wordt genomen, waardoor we ons volop kunnen voorbereiden op…

Bezorgdheid over toekomst sporthal neemt toe bij leden BVA.

Bezorgdheid over toekomst sporthal neemt toe bij leden BVA.

We begrijpen dat er toenemende bezorgdheid is over de stand van zaken met betrekking tot onze sporthal, en we willen graag de huidige situatie met jullie delen. We zijn ons bewust van jullie vragen en onzekerheden, en we willen benadrukken dat we hier actief mee bezig zijn. Momenteel zijn we in voortdurend overleg met de…

Word een sleutelspeler in ons team! Sluit je aan bij de Kadertaken Commissie voor het volgende seizoen 2024-2025!

Word een sleutelspeler in ons team! Sluit je aan bij de Kadertaken Commissie voor het volgende seizoen 2024-2025!

Bij BV Alphia Tigers draait alles om teamwork, en dat geldt niet alleen op het veld! We zijn op zoek naar enthousiaste leden die willen deelnemen aan onze Kadertaken Commissie voor het aankomende seizoen. Beheer de puzzel: Als lid van de Kadertaken Commissie, ben jij degene die de scheidsrechters en tafelaars inplant voor onze wedstrijden….

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
6 days ago
BVA Tigers

NK, Nieuwkoops Kampioenschap of Nederlands Kampioenschap…. Het is een klein detail. Groot detail is de beker is in Alphen 💪 ... Bekijk meerZie minder

NK, Nieuwkoops Kampioenschap of Nederlands Kampioenschap…. Het is een klein detail. Groot detail is de beker is in Alphen 💪Image attachment
6 days ago
BVA Tigers

🌟🏀 Einde van een tijdperk! 🏀🌟 Bekijk deze prachtige laatste teamfoto van U16-1, waar veel spelers al jarenlang samen zijn geweest voordat ze hun vleugels uitslaan naar landelijke en eredivisieclubs buiten Alphen. Ook coach Vincent & Natascha gaan komend jaar een andere invulling geven aan hun basketbalcarrière. 🏆🔥 Wat een prachtige periode vol plezier en groei! 🌟🎉 Bedankt voor alle geweldige herinneringen en leermomenten! 🙌 #BasketbalFamilie #EindeVanEenTijdperk 🌟🏀 ... Bekijk meerZie minder

🌟🏀 Einde van een tijdperk! 🏀🌟 Bekijk deze prachtige laatste teamfoto van U16-1, waar veel spelers al jarenlang samen zijn geweest voordat ze hun vleugels uitslaan naar landelijke en eredivisieclubs buiten Alphen. Ook coach Vincent & Natascha gaan komend jaar een andere invulling geven aan hun basketbalcarrière. 🏆🔥 Wat een prachtige periode vol plezier en groei! 🌟🎉 Bedankt voor alle geweldige herinneringen en leermomenten! 🙌 #BasketbalFamilie #EindeVanEenTijdperk 🌟🏀
6 days ago
BVA Tigers

🌟🏀 WINNAARS ALERT! 🏀🌟 Wat een EPISCHE zaterdag vol overwinningen voor onze teams! 🎉🔥 U16-2 laat zien wat doorzettingsvermogen is en wint na OVERTIME met 62-59 tegen SVO! 💪🏽🏆 Ook U12-2 sluit het seizoen af met een knallende overwinning en eindigt als TWEEDE met 6 overwinningen en slechts 3 verliezen! 🌟👏 U16-3 voegt zich bij de overwinnaars en pakt de 4e plek in de competitie! 🏀🔥 En laten we U18-1 niet vergeten, ze triomferen ook in een zenuwslopende wedstrijd en eindigen op een GLORIEUZE derde plaats in de poule! 🥉🌟 Proficiat aan al onze teams voor hun ONGELOOFLIJKE prestaties! 🎉🏀💥 #winnaars #Triomf #basketbalfamilie 🌟🔥👏 ... Bekijk meerZie minder

🌟🏀 WINNAARS ALERT! 🏀🌟 Wat een EPISCHE zaterdag vol overwinningen voor onze teams! 🎉🔥 U16-2 laat zien wat doorzettingsvermogen is en wint na OVERTIME met 62-59 tegen SVO! 💪🏽🏆 Ook U12-2 sluit het seizoen af met een knallende overwinning en eindigt als TWEEDE met 6 overwinningen en slechts 3 verliezen! 🌟👏 U16-3 voegt zich bij de overwinnaars en pakt de 4e plek in de competitie! 🏀🔥 En laten we U18-1 niet vergeten, ze triomferen ook in een zenuwslopende wedstrijd en eindigen op een GLORIEUZE derde plaats in de poule! 🥉🌟 Proficiat aan al onze teams voor hun ONGELOOFLIJKE prestaties! 🎉🏀💥 #Winnaars #Triomf #BasketbalFamilie 🌟🔥👏Image attachmentImage attachment+1Image attachment
6 days ago
BVA Tigers

🏀🔥 ONGESLAGEN KAMPIOENEN ALERT! 🔥🏀 U14-1 blijft SCHITTEREN en verovert de titel van ONGESLAGEN KAMPIOEN in stijl! 🏆💥 Met een ongeëvenaarde toewijding en vastberadenheid hebben ze hun tegenstanders overtroffen! 🌟🥇🎉 Proficiat, U14-1! Jullie hebben bewezen dat jullie tot de absolute top behoren! 🌟🏀💥 Laten we samen deze prestatie vieren en de overwinning groots maken! 🎉🏆🔥 #undefeated #kampioenen #U14-1 #Triomf #BVA 🏀🌟🔥 ... Bekijk meerZie minder

🏀🔥 ONGESLAGEN KAMPIOENEN ALERT! 🔥🏀 U14-1 blijft SCHITTEREN en verovert de titel van ONGESLAGEN KAMPIOEN in stijl! 🏆💥 Met een ongeëvenaarde toewijding en vastberadenheid hebben ze hun tegenstanders overtroffen! 🌟🥇🎉 Proficiat, U14-1! Jullie hebben bewezen dat jullie tot de absolute top behoren! 🌟🏀💥 Laten we samen deze prestatie vieren en de overwinning groots maken! 🎉🏆🔥 #Undefeated #Kampioenen #U14-1 #Triomf #BVA 🏀🌟🔥Image attachment

3 ReactiesComment on Facebook

Wat een team!!!

Zeer goed gedaan jongens en meiden. 🥇💪🏻

Toppers!!

View more comments

Meer laden

Volg de actie op het veld via insta!