Seizoen 20/21 – YOU CAN’T STOP US!

Seizoen 20/21 – YOU CAN’T STOP US!

Afgelopen dinsdag 22 juni hadden we weer de halfjaarlijkse ALV met opnieuw een prachtige opkomst. Hier hebben we de eindresultaten gepresenteerd over het hele seizoen.

Ruim anderhalf jaar geleden zijn we begonnen met de halfjaarlijkse ALV’s. Vorig jaar hebben we onze visie en missie geformuleerd en op basis hiervan bouwen we met de club op een iteratieve manier aan een mooie toekomst. In een cyclus van 6 maanden wordt gewerkt aan concrete doelstellingen die de club stapsgewijs een niveau verder brengt. Twee keer per jaar worden de nieuwe doelstellingen gepresenteerd tijdens de ALV. Tevens worden de behaalde resultaten, van de afgelopen 6 maanden geëvalueerd. Dit zorgt voor volledige transparantie en betrokkenheid van de leden in de ontwikkeling van de club.

Het bestuur is erg blij te zien dat de betrokkenheid groot is. Al een aantal keer hebben we het record mogen verbreken van het aantal aanwezigen op een ALV in de historie van BVA. Het is gaaf om te zien dat zowel onze jeugd als volwassen leden deelnemen! Een mooie afspiegeling van de club. Want samen brengen we de club naar het volgende niveau! Samen bedenken, Samen doen, Samen Succes en Samen plezier!

En dan de resultaten van het seizoen 2020-2021, een jaar als geen ander. Een jaar, met vele restricties door de Corona situatie. Maar ondanks alle restricties en uitdagingen hebben we prachtige resultaten laten zien. We hebben geprobeerd het seizoen samen te vatten in 1 overzicht.

Een paar highlights:

  1. Een leden groei van 21%! Met voor het eerst sinds lange tijd weer een Damesteam.
  2. Record breaking Grote Clubactie! EUR2188,80 is opgehaald en hiervan zijn 50 nieuwe BV Alphia trainingsballen besteld.
  3. Veel nieuwe vrijwilligers! 9 nieuwe coaches en trainers, een actieve activiteiten commissie, een sponsorcommissie en nog vele andere vrijwilligers die op project basis hun steentje bijdragen.
  4. 9 evenementen georganiseerd, tussen de lockdowns door. Van clinics, tot toernooien tot skills challenges.
  5. Een verdubbeling van het aantal gelicenceerde scheidsrechters!

Ik wil alle leden bedanken voor hun vertrouwen en loyaliteit! En alle vrijwilligers voor hun onuitputtende drive om basketball op de kaart te zetten in Alphen aan den Rijn en omstreken. Dit alles was niet haalbaar geweest door de inzet van de vrijwilligers, die ondanks hun persoonlijke uitdagingen door de pandemie, zich keihard hebben ingezet om binnen de beperkingen toch een hoop mogelijk te maken.

Na de resultaten van het afgelopen seizoen, kijken we dan ook met veel vertrouwen uit naar komend seizoen.  Hopelijk weer eens een normaal seizoen, zonder corona gedoe! Wij geloven namelijk dat we de ontwikkelingen van de club kunnen accelereren wanneer we weer een volledig seizoen kunnen draaien.

10 juli zijn de laatste trainingen, maar misschien hebben we nog iets in petto tijdens de zomer… Hiervoor zijn we afhankelijk van de uitkomst van een subsidie aanvraag. Blijf social media volgen, want we zullen jullie natuurlijk blijven informeren over alles wat gaat komen.

Geniet van een heerlijke zomervakantie, hopelijk zonder al te veel restricties 🙂

Tot volgend seizoen! Stay safe, stay healthy!

Met sportieve groet,

Remco Alsemgeest,  
Voorzitter BV Alphia

 

 

Sorry, comments are closed for this post.

Laatste Nieuws

BV Alphia is nu een erkend leerbedrijf!

BV Alphia is nu een erkend leerbedrijf!

We zijn verheugd om aan te kondigen dat BV Alphia vanaf dit seizoen een erkend leerbedrijf is! 🏀   Als club zijn we toegewijd aan de ontwikkeling van niet alleen onze spelers, maar ook van toekomstige professionals in de sportwereld. Daarom zijn we trots om te kunnen bevestigen dat we nu officieel een erkend leerbedrijf…

Aankondiging vicevoorzitter

Aankondiging vicevoorzitter

We hebben opwindend nieuws te delen met jullie! Met de enorme groei die onze club de afgelopen jaren heeft doorgemaakt, is het tijd om onze structuur verder te versterken. Daarom introduceren we de rol van vicevoorzitter binnen het bestuur van onze vereniging. De noodzaak van een vicevoorzitter komt voort uit de bloeiende ontwikkeling van onze…

Algemene Ledenvergadering 22′ – 23′

Algemene Ledenvergadering 22′ – 23′

Wat een fantastische digitale ALV (algemene ledenvergadering) hadden we op maandag 4 juli! Jullie enthousiasme en betrokkenheid maakten deze bijeenkomst een waar feest! Met meer dan 30 leden in de Zoom-call, was het een geweldige gelegenheid om elkaar te zien en te horen, zelfs op afstand. Highlights: GROEI CLUB ZET DOOR! 📈 We zijn verheugd…

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
2 days ago
BVA Tigers

Heren 2 blijkt dit seizoen unbeatable, let’s goooo mannen! Op naar het kampioenschap 🔥🔥🔥#bvatigers_h2 ... See MoreSee Less

Heren 2 blijkt dit seizoen unbeatable, let’s goooo mannen! Op naar het kampioenschap 🔥🔥🔥#bvatigers_h2
2 days ago
BVA Tigers

Zooooo heeeeeee! Onze kanjers van U12-1 die weten wel wat winnen is 👏 Powered by #oosterbaandistributie houden zij de punten in Alphen. Een dikke overwinning van 54-31 😍

#bvatigersu12_1
... See MoreSee Less

Zooooo heeeeeee! Onze kanjers van U12-1 die weten wel wat winnen is 👏 Powered by #oosterbaandistributie houden zij de punten in Alphen. Een dikke overwinning van 54-31 😍

#bvatigersu12_1
2 days ago
BVA Tigers

U14-1 is op weg naar de top 🔥 Na een valse start bij de eerste wedstrijd, werd wedstrijd twee vorige week met dikke cijfers gewonnen. En dat blijkt geen toeval! Want ook hun derde wedstrijd vandaag tegen Woodpeckers werd met dikke cijfers gewonnen. Met 27 punten verschil een knappe eindstand van 93-66 😍💥 #bvatigers_u141 #theonlywayisup ... See MoreSee Less

U14-1 is op weg naar de top 🔥 Na een valse start bij de eerste wedstrijd, werd wedstrijd twee vorige week met dikke cijfers gewonnen. En dat blijkt geen toeval! Want ook hun derde wedstrijd vandaag tegen Woodpeckers werd met dikke cijfers gewonnen. Met 27 punten verschil een knappe eindstand van 93-66 😍💥 #bvatigers_u141 #theonlywayisupImage attachment
2 days ago
BVA Tigers

U16-1 powered by www.nexo-group.nl wint met 55-43 van het grote Rotterdam. Knap gedaan hoor 👏💪🔥 #bvatigers_u161 ... See MoreSee Less

U16-1 powered by www.nexo-group.nl wint met 55-43 van het grote Rotterdam. Knap gedaan hoor  👏💪🔥 #bvatigers_u161
2 days ago
BVA Tigers

Powered by @makelaardijvanbrussel haalt haalt Heren 1, in een dit jaar nieuwe samenstelling, de eerste overwinning van het seizoen binnen. 74- 63 💪 Een leuke attractieve wedstrijd waar heeeeel veeeel gebeurde 🔥🔥 #bvatigers_h1 ... See MoreSee Less

Powered by @makelaardijvanbrussel haalt haalt Heren 1, in een dit jaar nieuwe samenstelling, de eerste overwinning van het seizoen binnen. 74- 63 💪 Een leuke attractieve wedstrijd waar heeeeel veeeel gebeurde 🔥🔥 #bvatigers_h1Image attachment
Load more

Volg de actie op het veld via insta!