Slecht Nieuws & Goed Nieuws – start nieuwe seizoen

Slecht Nieuws & Goed Nieuws – start nieuwe seizoen

Slecht nieuws! We kunnen nog niet van start met de trainingen voor het nieuwe seizoen. De gemeente heeft gecommuniceerd dat het sport-seizoen voor de binnensport in Alphen pas 14 september begint. Ze hebben de komende weken de tijd nodig om te zorgen voor een veilige sport omgeving. De juiste protocollen op te stellen, de accomodaties (Arena, Rijnstreekhal e.d.) schoon te maken en te voorzien van looplijnen etc etc. Ook de scope scholen groep heeft inmiddels gecommuniceerd dat de prioriteit ligt bij les geven, en de sportzalen (zoals het Ashram) voor onbepaalde tijd niet beschikbaar zijn voor verhuur.

Onze wedstrijden beginnen, zo lijkt het, echter al op 12 september. We zitten dus met een flinke uitdaging, en er bestaat kans dat we de eerste wedstrijden moeten spelen zonder getraind te hebben.

Waar de gemeente een beroep doet op onze flexibiliteit en samenwerking in deze lastige Corona periode. De NBB zegt simpelweg “Jullie kijken maar even hoe jullie het regelen, dan trainen / spelen jullie maar in een andere gemeente”. “Of dan overleggen jullie maar met de andere clubs en ga ja daar spelen”. Dit is natuurlijk niet realistisch.

We hebben inmiddels contact gezocht met de gemeente en gaan kijken voor alternatieven. Wij maken ons zorgen om de belastbaarheid van onze leden na maanden lang weinig actief te zijn geweest. Om dan direct aan te vangen met een wedstrijd brengt fysieke risico’s met zich mee. Tevens is het maar moeilijk te verkroppen dat Basketbal Verenigingen in onze regio al wel weer begonnen zijn met de voorbereiding. Het lijkt hiermee dus opnieuw een vreemd seizoen te worden.

Maar is er ook goed nieuws te melden!
Het is voor 95% zeker dat we met de gehele club op de dinsdag en donderdag in de Rijnstreekhal en Arena trainen. De jongste leden U10 blijven op de zaterdag ochtend in Kerk en Zanen trainen. Dit is een fantastische stap voorwaarts.
1. We heb we meer ruimte in de zaal, waardoor teams kunnen groeien.
2. Kwalitatief betere trainingen mogelijk omdat de afmetingen game-like zijn. (De afgelopen jaren trainde we in het algemeen in kleine zaaltjes in het Ashram.)
3. We trainen gezellig samen en dat zal zorgdragen voor verbinding in de club. De velden liggen naast elkaar, dus we kunnen met elkaar ballen en ook elkaar zien en horen ballen. Dit zal een totaal andere energie geven tijdens trainings avonden en zorgen voor verbinding tussen teams en leden.

Afhankelijk van de definitieve bevestigingen en de laatste ontwikkelingen rondom Covid zullen wij jullie op de hoogte blijven houden. De plannen liggen in ieder geval zo goed als klaar voor de start.

Hopelijk tot snel!

Leave a reply

Laatste Nieuws

Een Alley-Oop naar de Toekomst: Afscheid Voorzitter, Sprong naar Nieuwe Successen!

Een Alley-Oop naar de Toekomst: Afscheid Voorzitter, Sprong naar Nieuwe Successen!

Beste leden van BV Alphia Tigers, Met een mix van emoties wil ik graag een belangrijke aankondiging met jullie delen. Na een periode van 4.5 jaar als voorzitter van onze prachtige club, heb ik besloten om terug te treden uit deze rol. Het is een beslissing die ik niet lichtvaardig heb genomen, maar ik geloof…

BVA Tigers presents: Girls Only Basketbalmiddag

BVA Tigers presents: Girls Only Basketbalmiddag

Basketbal is onverminderd populair in Nederland en ook BVA Tigers is de afgelopen jaren hard gegroeid. Omdat de meiden nog een beetje achterblijven, organiseren we een Girls-Only basketbalmiddag voor meiden van 7-18 jaar. Deze middag gaan we gezellig samen basketballen, waarbij je kennismaakt met de verschillende onderdelen van onze fantastische sport: dribbelen, schieten, verdedigen, samenspelen,…

Game Changer: Gemeente Alphen en ChristenUnie geven Alphia Tigers de wind in de zeilen!

Game Changer: Gemeente Alphen en ChristenUnie geven Alphia Tigers de wind in de zeilen!

Groot nieuws voor onze club is er te lezen op alphens.nl! Een hartelijke dank aan de ChristenUnie Fractie en onze gemeente Alphen aan den Rijn voor hun fantastische support en bijdrage aan het oplossen van ons capaciteitstekort. Dit is een grote zorg die van onze schouders wordt genomen, waardoor we ons volop kunnen voorbereiden op…

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
1 day ago
BVA Tigers

🏀 Girls Only Event van Start! 🏀

Vandaag is ons Girls Only event officieel begonnen, en wat een geweldige start! Burgemeester Spies opende het evenement met enthousiasme en deelde enkele waardevolle tips met de kinderen: "Duimen achter de bal vangen" en "Mooi flapje na een schot". Het is duidelijk dat zij wel weet hoe dit spelletje gespeeld wordt! 🌟⛹️‍♀️⛹️‍♂️

Laten we er samen een fantastische dag van maken vol plezier en basketbal!

#GirlsOnlyEvent #BasketballFun #bvalphiatigers
... Bekijk meerZie minder

🏀 Girls Only Event van Start! 🏀

Vandaag is ons Girls Only event officieel begonnen, en wat een geweldige start! Burgemeester Spies opende het evenement met enthousiasme en deelde enkele waardevolle tips met de kinderen: Duimen achter de bal vangen en Mooi flapje na een schot. Het is duidelijk dat zij wel weet hoe dit spelletje gespeeld wordt! 🌟⛹️‍♀️⛹️‍♂️

Laten we er samen een fantastische dag van maken vol plezier en basketbal! 

#GirlsOnlyEvent #BasketballFun #bvalphiatigersImage attachmentImage attachment
4 days ago
BVA Tigers

✨REMINDER ✨aanmelden kan nog tot a.s. vrijdag 24 mei via: forms.gle/yXpg966ursydu1Yu9. Tot zaterdag! 🏀 #girlsonly #clinic #basketball #bvalpvia #bvatigers ... Bekijk meerZie minder

✨REMINDER ✨aanmelden kan nog tot a.s. vrijdag 24 mei via: https://forms.gle/yXpg966ursydu1Yu9. Tot zaterdag! 🏀 #girlsonly #clinic #basketball #bvalpvia #bvatigers
2 weeks ago
BVA Tigers

Mooi initiatief van Alphen Vitaal! Breng sportkleding die je niet meer gebruikt of waar je kind uitgegroeid is naar de kledingbank. ⛹️‍♀️⛹🏾‍♂️Zo maak je sporten mogelijk voor mensen die weinig te besteden hebben.Een aantal weken geleden vonden er filmopnames plaats voor ons “sport je mee?!” Project met @kledingbankgroenehart Bedankt @nocnsf en Techonomy voor de ondersteuning. We kunnen bijna niet wachten om de beelden online te delen.

*Oproep*
Ben jij toe aan het opruimen van je kledingkast? #voorjaarsschoonmaak Vergeet dan niet je overtollige kleding te doneren. Breng je tweedehands (sport-) kleding naar De Kledingbank. Je maakt vele mensen blij met je #donatie
... Bekijk meerZie minder

Mooi initiatief van Alphen Vitaal! Breng sportkleding die je niet meer gebruikt of waar je kind uitgegroeid is naar de kledingbank. ⛹️‍♀️⛹🏾‍♂️Zo maak je sporten mogelijk voor mensen die weinig te besteden hebben.
3 weeks ago
BVA Tigers

Nog niet aangemeld voor onze girls-only basketball clinic? Ga naar onze website: www.bvalphia.nl en meld je aan! #girlpower #basketball #bvalphia #bvatigers #girlsonly #alphenaandenrijn @alphenvitaal ... Bekijk meerZie minder

Nog niet aangemeld voor onze girls-only basketball clinic? Ga naar onze website: www.bvalphia.nl en meld je aan! #girlpower #basketball #bvalphia #bvatigers #girlsonly #alphenaandenrijn @alphenvitaal
Meer laden

Volg de actie op het veld via insta!