Basketball jeugdtrainer/coach zijn, daar krijg je nu echt energie van!

Basketball jeugdtrainer/coach zijn, daar krijg je nu echt energie van!

De trainer/coach heeft een ontzettend belangrijke rol binnen het basketball. Hij of zij is niet alleen een rolmodel voor spelers, maar heeft ook een voorbeeldfunctie richting de vereniging, ouders, arbitrage en de tegenstanders.

Trainers & coaches maken vaak een onuitwisbare indruk op sporters. Hun invloed reikt namelijk verder dan alleen de sporttechnische ontwikkeling. Ook op de sociale en persoonlijke ontwikkeling van (jonge) sporters is het gedrag van een trainer of coach van grote invloed. Denk aan een aanmoediging, compliment of een corrigerende opmerking. Of een duwtje in de juiste richting met een persoonlijke kwestie.

Het is een fantastisch gevoel om (jonge) sporters onder jouw vleugels te zien ontwikkelen en groeien.

Maar ook de ontwikkeling die jezelf doormaakt als trainer en/of coach is groot, je leert bijvoorbeeld hoe je het beste een training kunt voorbereiden, hoe je de sporters het beste kunt begeleiden (individueel/team), etc etc.
Je kunt een leven lang profteren van de competenties die je als trainer en/of coach hebt ontwikkeld. Deze competenties zijn enorm waardevol voor je eigen ontwikkeling/ontplooiing als individu maar komen ook zeer zeker in het bedrijfsleven van pas, het is een prachtige aanvulling voor op je C.V.

Natuurlijk word je niet zomaar in het diepe gegooid, de technische commissie zal je actief begeleiden in 1 op 1 gesprekken, het geven van groeps clinics en bij interesse zorgdragen voor opleiding en certifcering. Ook komen alle trainers/coaches een aantal keer per seizoen bij elkaar om te evalueren.

Lijkt het jou leuk om alleen of samen een jeugdteam te trainen en/of te coachen, neem dan contact op met de technische commissie: commissie@bvalphia.nl

• Wij zijn nog opzoek naar (een) trainer(s) voor de U10 (recreatief) en voor de U14.

◦ U10 traint een keer per week op zaterdagochtend.
◦ U14 traint twee keer per week, op dinsdagavond en donderdagavond.

Je kunt uiteraard ook met ons contact opnemen voor eventuele vragen of suggesties. Met sportieve groet,

Vincent Alvares en Esther Alsemgeest – Chang Technische commissie BV Alphia

Leave a reply

Laatste Nieuws

BV Alphia is nu een erkend leerbedrijf!

BV Alphia is nu een erkend leerbedrijf!

We zijn verheugd om aan te kondigen dat BV Alphia vanaf dit seizoen een erkend leerbedrijf is! 🏀   Als club zijn we toegewijd aan de ontwikkeling van niet alleen onze spelers, maar ook van toekomstige professionals in de sportwereld. Daarom zijn we trots om te kunnen bevestigen dat we nu officieel een erkend leerbedrijf…

Aankondiging vicevoorzitter

Aankondiging vicevoorzitter

We hebben opwindend nieuws te delen met jullie! Met de enorme groei die onze club de afgelopen jaren heeft doorgemaakt, is het tijd om onze structuur verder te versterken. Daarom introduceren we de rol van vicevoorzitter binnen het bestuur van onze vereniging. De noodzaak van een vicevoorzitter komt voort uit de bloeiende ontwikkeling van onze…

Algemene Ledenvergadering 22′ – 23′

Algemene Ledenvergadering 22′ – 23′

Wat een fantastische digitale ALV (algemene ledenvergadering) hadden we op maandag 4 juli! Jullie enthousiasme en betrokkenheid maakten deze bijeenkomst een waar feest! Met meer dan 30 leden in de Zoom-call, was het een geweldige gelegenheid om elkaar te zien en te horen, zelfs op afstand. Highlights: GROEI CLUB ZET DOOR! 📈 We zijn verheugd…

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
2 days ago
BVA Tigers

Heren 2 blijkt dit seizoen unbeatable, let’s goooo mannen! Op naar het kampioenschap 🔥🔥🔥#bvatigers_h2 ... See MoreSee Less

Heren 2 blijkt dit seizoen unbeatable, let’s goooo mannen! Op naar het kampioenschap 🔥🔥🔥#bvatigers_h2
2 days ago
BVA Tigers

Zooooo heeeeeee! Onze kanjers van U12-1 die weten wel wat winnen is 👏 Powered by #oosterbaandistributie houden zij de punten in Alphen. Een dikke overwinning van 54-31 😍

#bvatigersu12_1
... See MoreSee Less

Zooooo heeeeeee! Onze kanjers van U12-1 die weten wel wat winnen is 👏 Powered by #oosterbaandistributie houden zij de punten in Alphen. Een dikke overwinning van 54-31 😍

#bvatigersu12_1
2 days ago
BVA Tigers

U14-1 is op weg naar de top 🔥 Na een valse start bij de eerste wedstrijd, werd wedstrijd twee vorige week met dikke cijfers gewonnen. En dat blijkt geen toeval! Want ook hun derde wedstrijd vandaag tegen Woodpeckers werd met dikke cijfers gewonnen. Met 27 punten verschil een knappe eindstand van 93-66 😍💥 #bvatigers_u141 #theonlywayisup ... See MoreSee Less

U14-1 is op weg naar de top 🔥 Na een valse start bij de eerste wedstrijd, werd wedstrijd twee vorige week met dikke cijfers gewonnen. En dat blijkt geen toeval! Want ook hun derde wedstrijd vandaag tegen Woodpeckers werd met dikke cijfers gewonnen. Met 27 punten verschil een knappe eindstand van 93-66 😍💥 #bvatigers_u141 #theonlywayisupImage attachment
2 days ago
BVA Tigers

U16-1 powered by www.nexo-group.nl wint met 55-43 van het grote Rotterdam. Knap gedaan hoor 👏💪🔥 #bvatigers_u161 ... See MoreSee Less

U16-1 powered by www.nexo-group.nl wint met 55-43 van het grote Rotterdam. Knap gedaan hoor  👏💪🔥 #bvatigers_u161
2 days ago
BVA Tigers

Powered by @makelaardijvanbrussel haalt haalt Heren 1, in een dit jaar nieuwe samenstelling, de eerste overwinning van het seizoen binnen. 74- 63 💪 Een leuke attractieve wedstrijd waar heeeeel veeeel gebeurde 🔥🔥 #bvatigers_h1 ... See MoreSee Less

Powered by @makelaardijvanbrussel haalt haalt Heren 1, in een dit jaar nieuwe samenstelling, de eerste overwinning van het seizoen binnen. 74- 63 💪 Een leuke attractieve wedstrijd waar heeeeel veeeel gebeurde 🔥🔥 #bvatigers_h1Image attachment
Load more

Volg de actie op het veld via insta!