Trainersclinic door Ben Ponsioen

Trainersclinic door Ben Ponsioen

Beste spelers en ouders van jeugdspelers,

Binnen onze vereniging zijn er spelers met een schat aan ervaring, die basketballen al jaren met veel plezier. En we spreken regelmatig ouders van jeugdleden die ook een basketbalverleden blijken te hebben. Basketbal is dan ook de leukste sport die er is
En omdat basketbal zo’n leuke sport is, willen wij jullie de mogelijkheid bieden om hier meer over te leren.

Iets leren doe je het beste bij een meester. Dan kom je vanzelf uit bij Ben Ponsioen (http://www.dutchbasketballacademy.com/ben-ponsioen.html#). Niet alleen is Ben een toptrainer en heeft hij meerdere nationale jeugdteams onder zijn hoede gehad, hij is al ruim 35 jaar bondsopleider. In die rol heeft hij +/- 250 trainer/coaches opgeleid.

Heb je je wel eens afgevraagd hoe het in zijn werk gaat in het trainersvak? Waarom kies je voor bepaalde oefeningen en hoe bouw je een training op? Hoe zorg je voor groei en verbetering? Met welke randzaken heb je te maken? Dit is je kans om een kijkje te nemen in de keuken en te leren van de meester!

Wij gaan binnenkort een trainers clinic organiseren. Op de clinic leer je de basisvaardigheden voor het geven van een training. Afhankelijk van de samenstelling van de groep, wordt de inhoud van de clinic bepaald. Na de clinic bepalen we of er behoefte is aan een eventueel vervolg.

Dus ben je nieuwsgierig naar het trainersvak? Niet alleen de huidige trainers en coaches, ook alle spelers en hun ouders zijn uitgenodigd om mee te doen met deze clinic. Aanmelden kan door een mail te sturen aan commissie@bvalphia.nl.

Wegens het Corona virus uitgesteld, maar aanmelden dat je interesse hebt kan nog steeds!  Datum en locatie worden nog bepaald.

Met vriendelijke groet,

Vincent Alvares & Esther Alsemgeest-Chang Technische Commissie BV Alphia commissie@bvalphia.nl

Leave a reply

Laatste Nieuws

BV Alphia is nu een erkend leerbedrijf!

BV Alphia is nu een erkend leerbedrijf!

We zijn verheugd om aan te kondigen dat BV Alphia vanaf dit seizoen een erkend leerbedrijf is! 🏀   Als club zijn we toegewijd aan de ontwikkeling van niet alleen onze spelers, maar ook van toekomstige professionals in de sportwereld. Daarom zijn we trots om te kunnen bevestigen dat we nu officieel een erkend leerbedrijf…

Aankondiging vicevoorzitter

Aankondiging vicevoorzitter

We hebben opwindend nieuws te delen met jullie! Met de enorme groei die onze club de afgelopen jaren heeft doorgemaakt, is het tijd om onze structuur verder te versterken. Daarom introduceren we de rol van vicevoorzitter binnen het bestuur van onze vereniging. De noodzaak van een vicevoorzitter komt voort uit de bloeiende ontwikkeling van onze…

Algemene Ledenvergadering 22′ – 23′

Algemene Ledenvergadering 22′ – 23′

Wat een fantastische digitale ALV (algemene ledenvergadering) hadden we op maandag 4 juli! Jullie enthousiasme en betrokkenheid maakten deze bijeenkomst een waar feest! Met meer dan 30 leden in de Zoom-call, was het een geweldige gelegenheid om elkaar te zien en te horen, zelfs op afstand. Highlights: GROEI CLUB ZET DOOR! 📈 We zijn verheugd…

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
2 days ago
BVA Tigers

Heren 2 blijkt dit seizoen unbeatable, let’s goooo mannen! Op naar het kampioenschap 🔥🔥🔥#bvatigers_h2 ... See MoreSee Less

Heren 2 blijkt dit seizoen unbeatable, let’s goooo mannen! Op naar het kampioenschap 🔥🔥🔥#bvatigers_h2
2 days ago
BVA Tigers

Zooooo heeeeeee! Onze kanjers van U12-1 die weten wel wat winnen is 👏 Powered by #oosterbaandistributie houden zij de punten in Alphen. Een dikke overwinning van 54-31 😍

#bvatigersu12_1
... See MoreSee Less

Zooooo heeeeeee! Onze kanjers van U12-1 die weten wel wat winnen is 👏 Powered by #oosterbaandistributie houden zij de punten in Alphen. Een dikke overwinning van 54-31 😍

#bvatigersu12_1
2 days ago
BVA Tigers

U14-1 is op weg naar de top 🔥 Na een valse start bij de eerste wedstrijd, werd wedstrijd twee vorige week met dikke cijfers gewonnen. En dat blijkt geen toeval! Want ook hun derde wedstrijd vandaag tegen Woodpeckers werd met dikke cijfers gewonnen. Met 27 punten verschil een knappe eindstand van 93-66 😍💥 #bvatigers_u141 #theonlywayisup ... See MoreSee Less

U14-1 is op weg naar de top 🔥 Na een valse start bij de eerste wedstrijd, werd wedstrijd twee vorige week met dikke cijfers gewonnen. En dat blijkt geen toeval! Want ook hun derde wedstrijd vandaag tegen Woodpeckers werd met dikke cijfers gewonnen. Met 27 punten verschil een knappe eindstand van 93-66 😍💥 #bvatigers_u141 #theonlywayisupImage attachment
2 days ago
BVA Tigers

U16-1 powered by www.nexo-group.nl wint met 55-43 van het grote Rotterdam. Knap gedaan hoor 👏💪🔥 #bvatigers_u161 ... See MoreSee Less

U16-1 powered by www.nexo-group.nl wint met 55-43 van het grote Rotterdam. Knap gedaan hoor  👏💪🔥 #bvatigers_u161
2 days ago
BVA Tigers

Powered by @makelaardijvanbrussel haalt haalt Heren 1, in een dit jaar nieuwe samenstelling, de eerste overwinning van het seizoen binnen. 74- 63 💪 Een leuke attractieve wedstrijd waar heeeeel veeeel gebeurde 🔥🔥 #bvatigers_h1 ... See MoreSee Less

Powered by @makelaardijvanbrussel haalt haalt Heren 1, in een dit jaar nieuwe samenstelling, de eerste overwinning van het seizoen binnen. 74- 63 💪 Een leuke attractieve wedstrijd waar heeeeel veeeel gebeurde 🔥🔥 #bvatigers_h1Image attachment
Load more

Volg de actie op het veld via insta!